Kocięta

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie kociętami z naszej hodowli ! W zakładce kocięta znajdziecie Państwo kocięta, które są aktualnie dostępne. Prowadzimy również listę oczekujących, ponieważ czasami pojawiają się "amatorzy" konkretnych kolorów wśród barw kotów norweskich leśnych. Wpis na listę oczekujących odbywa się po naszej rozmowie z przyszłym właścicielem, zaakceptowaniem warunków zakupu kociaka z naszej hodowli i wpłaceniem zadatku. Zadatek jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji kupującego, dlatego prosimy o przemyślane decyzje !

Każdy kociak z naszej hodowli otrzymuje książeczkę zdrowia, rodowód WCF oraz wyprawkę. Kocięta są dwukrotnie zaszczepione i dwukrotnie odrobaczone i zaczipowane. Kocięta 'na kolanka' są kastrowane przed opuszczeniem domu rodzinnego !!! Jest możliwość przygotowania kociaka do wyjazdu poza granice Polski. Nie sprzedajemy kociąt do domów, w których będą puszczane wolno ! Nasze koty są kotami niewychodzącymi lub wychodzącymi pod okiem właścicieli. Preferujemy domy, w których okna i balkony są odpowiednio zabezpieczone.

Każda osoba, która posiada kota z naszej hodowli może dołączyć do zamkniętej grupy na portalu Facebook, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem -> Koty Norweskie Leśne - New Moon*PL

Cena kota na kolanka: 4000 zł. Ceny kotów hodowlanych ustalamy indywidualnie (NIE SPRZEDAJEMY KOTÓW HODOWLANYCH DO POLSKICH HODOWLI !!!)

 

Statusy:

wolny - kociak czeka na swój dom, zapytania mile widziane

w obserwacji  - ktoś już interesuje się kociątkiem, ale nie została podjęta ostateczna decyzja

zarezerwowany - kocię zostało zadatkowane, ma swój nowy dom